پخش زنده رادیو ترنج کانادا

 
                     
4
Metaverse

پیش بینی آینده ای دیجیتالی تر با بهره مندی از مایکروسافت

  • کد خبر : 6036
  • 12 دسامبر 2021 - 18:46
پیش بینی آینده ای دیجیتالی تر با بهره مندی از مایکروسافت
گیتس در پست وبلاگ خود می نویسد: "در طی دو یا سه سال آینده، من پیش بینی می کنم که اکثر جلسات مجازی از شبکه های تصویر دوربین دوبعدی ،  به متاورژن، فضای سه بعدی با آواتارهای دیجیتالی تغییر خواهند کرد."

بیل گیتس در صفجه ی شخصی خود، نوید آینده ای دیجیتالی تر با کمک “متاورس” را داده است.  او می نویسد:” همه گیری Covid-19  باعث انقلابی در محیط های کاری شده است و  هر چه زمان به چلو پیش می رود،  شرکت های بیشتری نسبت به کارمندانی که می خواهند از راه دور کار کنند، انعطاف پذیری بیشتری نشان می دهند. ” گیتس می نویسد: «این تغییرات در سال های آینده تشدید خواهند شد. ”

همچنین گیتس در پست وبلاگ خود می نویسد: “در طی دو یا سه سال آینده، من پیش بینی می کنم که اکثر جلسات مجازی از شبکه های تصویر دوربین دوبعدی ،  به متاورژن، فضای سه بعدی با آواتارهای دیجیتالی تغییر خواهند کرد.”

آنچه گیتس توصیف می کند، و آن را به نمایش بازی “میدان های هالیوود” تشبیه می کند، همان چیزی است که در حال حاضر با اکثر پلتفرم های کنفرانس ویدئویی، مانند زوم یا تیم های مایکروسافت، دریافت می کنید. به این صورت که، در متاورس، شما یک آواتار سه بعدی خواهید داشت که می تواند به جای شما در جلسات اداری مجازی یا مقصد دیگری شرکت کند، و با آواتارهای همکاران شما تعامل داشته باشد.

اطلاعات بيشتر در لينك مرجع زير :

Bill Gates: Metaverse will host most virtual meetings in a few years (cnbc.com)

لینک کوتاه : https://news.radiotoranj.com/?p=6036
  • نویسنده : شقایق
  • منبع : CNBC
  • 70 بازدید