پخش زنده رادیو ترنج کانادا

 
                     
2
Twitter

مدير عامل جديد توئيتر

  • کد خبر : 5766
  • 29 نوامبر 2021 - 20:37
مدير عامل جديد توئيتر
اگراوال (Agrewal ) از سال ۲۰۱۱ بعنوان مهندس بازرگاني و تبليغات به توئيتر ملحق شد و در سال ۲۰۱۷ به سمت مدیر ارشد فناوری رسید.

در پی کناره گیری رسمی مدیرعامل و بنیانگذار توئیتر جک دورسی، توئیتر تایید کرد جایگزین دورسی ، پراگ اگراوال مدیر ارشد فناوری CTO) ) این شبکه اجتماعی خواهد بود.

جک دورسی در بیانیه ای توضیح داد که تا سال ۲۰۲۲ در هیات مدیره باقی خواهد ماند و بنظر می آید او قصد دارد با کاستن از وظایفش در توئیتر ، زمان بیشتری را صرف بازار داد و ستد ارزهای دیجیتالی کند.

اگراوال (Agrewal ) از سال ۲۰۱۱ بعنوان مهندس بازرگاني و تبليغات به توئيتر ملحق شد و در سال ۲۰۱۷ به سمت مدیر ارشد فناوری رسید.
گفته شده ، تمام تمرکز اگراوال بر روی رویگردهای یکپارچه هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی در وسعت سرویس ها و درآمد محصولات ‌و زیرساخت های تیم خواهد بود .
او به web3 برای غیر متمرکزسازی علاقه دارد ، ارزش توئیتر نزدیک به ۴۰ میلیارد دلار می باشد و یک شرکت عظیم بحساب می آید و حال باید دید او چگونه توئیتر را رهبری و هدایت می کند .

دورسی درباره پاراگ نوشت :
باور دارم که توئیتر آمادگی دارد که بنیانگذارش آنرا ترک کند و بهمین دلیل تصمیم ترک توئیتر را گرفتم ،به پاراگ بعنوان مدیرعامل توئیتر کاملا اطمینان دارم . در ۱۰ سال گذشته حضورش تحول آفرین بوده است . حالا زمان رهبري او فرا رسیده و از پيش استعداد و مهارت او هستم .

 

اطلاعات بيشتر در لينك مرجع زير :

Who Is Parag Agrawal, Twitter’s New CEO Following Jack Dorsey’s Exit (businessinsider.com)

 

 

لینک کوتاه : https://news.radiotoranj.com/?p=5766
  • نویسنده : گلناز
  • منبع : INSIDER
  • 57 بازدید