پخش زنده رادیو ترنج کانادا

 
                       
3
Twitter

تعلیق توییتر شخصی مارجوری تیلور گرین

  • کد خبر : 6382
  • 04 ژانویه 2022 - 12:20
تعلیق توییتر شخصی مارجوری تیلور گرین
تیلورگرین در بیانیه‌ای در تلگرام،این اقدام توییتر را غیرآمریکایی خوانده و توئیتر را دشمن آمریکا نامید که نمی تواند حقیقت را کنترل کند

بر اساس بیانیه، توییتر روز یکشنبه حساب شخصی مارجوری تیلور گرین، نماینده مجلس نمایندگان را به دلیل تخلفات متعدد از سیاست اطلاعات نادرست COVID-19 خود ممنوع کرد.
توییتر قبلا هم حساب او را برای دوره هایی از ۱۲ ساعت تا یک هفته کامل به حالت تعلیق درآورده بوده است و وی قبلا تعلیق یک هفته ای را به عنوان “حمله کمونیستی به آزادی بیان” محکوم کرده است.
در ماه جولای بعد از انتشار مطلبی، بمدت یک هفته حسابش غیرفعال شد در این توئیت او ادعا کرد: ویروسCovid-19 برای افرادی که اضافه وزن ندارند و سن آنها زیر ۶۵ سال است ، خطرناک نیست!

تیلورگرین در بیانیه‌ای در تلگرام،این اقدام توییتر را غیرآمریکایی خوانده و توئیتر را دشمن آمریکا نامید که نمی تواند حقیقت را کنترل کند. او نوشت که حساب کاربری او پس از توییت کردن آمار از سیستم گزارش رویدادهای غیر واقعی واکسن، یک پایگاه داده دولتی که شامل داده های خام تأیید نشده است، به حالت تعلیق درآمده ، او ادامه داد ؛ من به آمریکا نشان خواهم داد که به آنها نیاز نداریم و زمان شکست دادن دشمنانمان فرا رسیده است.

اطلاعات بيشتر در لينك مرجع زير :

Twitter bans Republican Greene’s personal account over COVID-19 misinformation – National | Globalnews.ca

 

لینک کوتاه : https://news.radiotoranj.com/?p=6382
  • نویسنده : زهره
  • منبع : Global News
  • 24 بازدید