پخش زنده رادیو ترنج کانادا

 
                     
1
مدارس آمريكا

۵۰۰ هزار نفر از دانش آموزان مدارس آمريكا به مبتلا شدند

  • کد خبر : 3073
  • 03 سپتامبر 2021 - 0:04
۵۰۰ هزار نفر از دانش آموزان مدارس آمريكا به مبتلا شدند

مدارس آمريكا با بيش از ۵۰۰ هزار دانش آموز تست مثبت کرونا در سه هفته گذشته روبرو شده اند. اکثر دانش اموزان بستری شده از گروه سنی زیر۱۱ سال بوده اند(واجد شرایط واکسن نیستند) و بیشتراز ويروس کرونا – دلتا تشخیص داده شده اند. با توجه به آموزش حضوری در مدارس، کارشناسان بهداشت قویا اعلام […]

مدارس آمريكا با بيش از ۵۰۰ هزار دانش آموز تست مثبت کرونا در سه هفته گذشته روبرو شده اند.

اکثر دانش اموزان بستری شده از گروه سنی زیر۱۱ سال بوده اند(واجد شرایط واکسن نیستند) و بیشتراز ويروس کرونا – دلتا تشخیص داده شده اند.
با توجه به آموزش حضوری در مدارس، کارشناسان بهداشت قویا اعلام کردند پوشیدن ماسک در فضای بسته آموزشی برای این گروه سنی تنها ابزار موثر در ریشه کن کردن سرایت این عفونت میباشد.
پزشک و مدیر موسسه بیماری های عفونی و آلرژی در اين خصوص به CNN گفت: من به واکسن اجباری برای حضور کودکان (واجد شرایط) در مدرسه تاکید دارم و این هیچ خدشه ای در آزادی افراد ایجاد نمیکند زیرا ما سالهاست که از والدین برگه واکسیناسیون کودکانشان را هنگام ثبت نام در خواست می‌کنیم ، واکسنهایی مثل فلج اطفال، سرخک ، سرخجه، اوریون و‌هپاتیت. پس در واقع ما درخواست جدیدی نداریم و این قانون همیشه در مدارس، اجباری بوده است. پزشک مربوطه همچنان گفت:
مردم بهتراست متوجه باشند که، بطور متوسط و درطولانی مدت، فقط واکسن COVID-19 مشکلات پیش آمده را حل میکند

لینک کوتاه : https://news.radiotoranj.com/?p=3073
  • نویسنده : گلناز تقوی
  • منبع : CTV News
  • 137 بازدید