پخش زنده رادیو ترنج کانادا

   
VANCOUVER Canada TORONTO Canada                  
1
سازه ای نمادین ، بشکل توپ‌های بزرگ

پیام این توپ‌ها این است They are loved

  • کد خبر : 3051
  • 02 سپتامبر 2021 - 21:59
پیام این توپ‌ها این است They are loved

شنبه ۲۸ اگوست، در چند نقطه در North Shore Vancouver ، هنرمندی بنام Wendy Williams Watt سازه ای نمادین ، بشکل توپ‌های بزرگ و براق صورتی با حروف درشت و مشخص LOVE بروی هر توپ، در نهایت سادگی و زیبایی پیام عمیق و پر معنا برای مردم منطقه و همه بازدید کنندگان رونمایی کرد. او […]

شنبه ۲۸ اگوست، در چند نقطه در North Shore Vancouver ، هنرمندی بنام
Wendy Williams Watt سازه ای نمادین ، بشکل توپ‌های بزرگ و براق صورتی با حروف درشت و مشخص LOVE بروی هر توپ، در نهایت سادگی و زیبایی پیام عمیق و پر معنا برای مردم منطقه و همه بازدید کنندگان رونمایی کرد. او تصمیم گرفت قبل از انتقال این نماد به مکان اصلیش، برای مدتی، این نماد عشق دلگرم کننده مردم باشد.
پیام این توپ‌ها این است They are loved “ “

هنرمند در توضیح اثرش درWebsite خود گفت: من توپ‌های بزرگ عشق را به دلایل زیادی خلق کردم.ساده بگویم، این چیزی بود که در وجود خودم حس می‌کنم.من با اجسام فیزیکی توپ مانند تا انجا که می‌توانم احساس واقعی درون قلبم را به بشریت بسادگی تقدیم کنم.
این نماد، تقریبا یک دهه مرکزتوجه جشن‌ها در شهرهای کشورهای متفاوت بوده است.عکس العمل مردم و‌پیامهایشان با دیدن این نماد از دایره تصورات من خارج میباشد و مرا به وجد می اندازد .

شهردارLinda Buchanan گفت :سال گذشته، سال سخت و‌دشواری بدلیل شیوع و همه گیری بیماری برای مردم بوده است. من به جامعه افتخار می‌کنم که در این دوران حامی و دوستدار یکدیگر بودند.
ضمن ابراز قدردانی و شادی از این نماد عشق در منطقه گفت :من میخواهم مردم شهر بدانند که دوستشان داریم و برای ما بسیار ارزشمند هستند،رابطه افراد با جامعه گسترده اطراف آنها باید بگونه ای دلپذیر و لذت بخش باشد.

لینک کوتاه : https://news.radiotoranj.com/?p=3051
  • نویسنده : گلناز تقوی
  • منبع : VANCOUVER IS AWESOME
  • 36 بازدید
       
Optimized with PageSpeed Ninja