پخش زنده رادیو ترنج کانادا

 
                     
1
ایمیل های عاشقانه آقای بیل گیتس

برملا شدن ایمیل های عاشقانه آقای بیل گیتس

  • کد خبر : 4146
  • 19 اکتبر 2021 - 16:13
برملا شدن ایمیل های عاشقانه آقای بیل گیتس
دفترخصوصی آقای گیتس ، این ادعا را یک شایعه و خبر دروغ از منابع اطلاعاتی نامعتبر دانست!

در سال ۲۰۰۸،هیئت رئیسه مایکروسافت به آقای گیتس بدلیل فرستادن نامه های عاشقانه به کارمند خانم اخطار داد‌ . از او خواسته شد ارسال ایمیل‌ها را متوقف کند.

به گزارش مجله Wall Street ،وکیل مایکروسافت آقای Smith که در حال حاضررئیس نایب میباشد بهمراه یک مدیر دیگراز ایمیل‌های عاشقانه آقای گیتس به کارمند خانم مطلع شدند و آقای گیتس هم هرگز این موضوع را نقض نکرد.
او درایمیل ها از کارمند زن که یک‌خانم مهندس بوده، بطور نامناسبی درخواست ملاقات خارج از محیط کار کرده بود، اما با او برخورد بیشتری نشد چون در آن زمان ارتباط بیشتر از تبادلات ایمیل تشخیص داده نشد.

دفترخصوصی آقای گیتس ، این اداعا را یک شایعه و خبر دروغی از منابع اطلاعاتی نامعتبر دانست ، خبر دارای موارد ضد و نقیض است واین خود دلیل کافی است برای دروغین بودن این خبر.
اما این خانم مهندس است که ادعا کرده سالهاست که با آقای گیتس در ارتباط نزدیک وعاشقانه بوده.

این خبر، یک دهه در جامعه علنی نشد حتی زمانیکه آقای گیتس از هیئت مدیره مایکروسافت جدا شد. اما با اعلام جدایی ملیندا و‌بیل گیتس بعد از ۲۷ سال زندگی مشترک،این خبر علنی و جنجالی شد.

آقای Arjuna Capital گفت :رسانه ای و برملا شدن این خبرباعث تشویش اذهان عمومی و زیر سوال بردن فرهنگ اخلاقی یک رهبرعالی مرتبه و همچنین نقش هیئت مدیره که مسئول این خطا ناشایست بوده ، میباشد.وی برای ماه آینده درخواست نشست سالانه سهامداران مایکروسافت را در این خصوص ارائه داد. اما مایکروسافت هفته گذشته ،با توجه به سیاستهای از پیش مشخص شده این کمپانی دربرخورد با مواردی مشابه، به ‌کارمندان شرکت در مورد آزار و تبعیض جنسی ، نشست را غیرضروری خوانده وانرا رد کرده

لینک کوتاه : https://news.radiotoranj.com/?p=4146
  • نویسنده : زهره
  • منبع : abc
  • 179 بازدید
       
Optimized with PageSpeed Ninja