پخش زنده رادیو ترنج کانادا

 
                     
0
المپیک توکیو 2020

مگی مک نیل “Maggie Mac Neil” كانادايي بهترین ورزشکار زن و ستاره المپیک ۲۰۲۰ توکیو

  • کد خبر : 4502
  • 25 اکتبر 2021 - 15:33
مگی مک نیل “Maggie Mac Neil” كانادايي بهترین ورزشکار زن و ستاره المپیک ۲۰۲۰ توکیو
مگی مک نیل “Maggie Mac Neil” كانادايي , دارنده مدال طلا در 100 متر پروانه، مدال نقره با تیم امدادی آزاد 4x100 متر و مدال برنز با تیم امدادی مختلط 4x100 متر در المپیک 2020 توکیو ميباشد.

مگی مک نیل، قهرمان لندن آنتاریو و قهرمان المپیک، از سوی انجمن کمیته های ملی المپیک (ANOC) به عنوان بهترین ورزشکار زن توکیو ۲۰۲۰ معرفی شد.

مک نیل که تابستان امسال در اولین بازی های المپیک خود در توکیو شرکت کرد و دارنده مدال طلا در ۱۰۰ متر پروانه، مدال نقره با تیم امدادی آزاد ۴×۱۰۰ متر و مدال برنز با تیم امدادی مختلط ۴×۱۰۰ متر در المپیک ۲۰۲۰ توکیو ميباشد.

مک نیل گفت: دریافت این جایزه افتخار بزرگی است. “ورزشکاران شگفت انگیز زیادی وجود دارند که در (المپیک) رقابت کردند. با تمام آنچه در یک سال و نیم گذشته پشت سر گذاشته ایم، این موضوع آن را خاص تر می کند.»

مک نیل اولین طلای کانادا را در بازی های توکیو ۲۰۲۰ با قهرمانی در ۱۰۰ متر پروانه در زمان ۵۵٫۵۹ ثانیه بدست آورد و رکورد ملی خود را نزدیک به یک چهارم ثانیه کاهش داد.
مارنی مک‌بین، سرمربی تیم کانادا در توکیو ۲۰۲۰، می‌گوید: «وقتی مگی مدال طلای خود را در روز سوم بازی‌ها بدست آورد، امید به تیم ما داد و تایید کرد که برنامه های تمرینی منحصر به فرد، می تواند به نتایجی در سطح جهانی منجر شود.

لینک کوتاه : https://news.radiotoranj.com/?p=4502
  • نویسنده : زهره
  • منبع : Global News
  • 38 بازدید
       
Optimized with PageSpeed Ninja