پخش زنده رادیو ترنج کانادا

 
                     
0
Alegría

Cirque du Soleil به ونکوور می آید

  • کد خبر : 5690
  • 25 نوامبر 2021 - 14:51
Cirque du Soleil به ونکوور می آید
Alegría. مخاطبین را به دنیایی عرفانی پر از شعر و آکروباتیک می برد." داستان در مورد پادشاهیاست که پادشاهی خود را از دست داده است. و نبرد بین «نظم قدیم و جنبش جدید که مشتاق امید و تجدد است» را به تصویر می کشاند.

سیرک خورشید….

سیرک خورشید، نامزد جایزه Grammy بوده و در دنیای معاصر، شناخته شده است.حال پس از ۲۰ ماه تعطیلی برنامه های توردر سراسر جهان آغاز شده است. ونکور سومین شهر پس از هیوستون و سیاتل، خواهد بود که سیرک خورشید محصول شگفت انگیز خود ” Alegría ” را در بالاترین سطح به نمایش خواهد گذاشت.
Alegría. مخاطبین را به دنیایی عرفانی پر از شعر و آکروباتیک می برد.” داستان در مورد پادشاهیاست که پادشاهی خود را از دست داده است. و نبرد بین «نظم قدیم و جنبش جدید که مشتاق امید و تجدد است» را به تصویر می کشاند.
این نمایش مجهز به موسیقی متن، حرکات آکروباتیک و الهام‌بخش، لباس‌های «سورئال»، صحنه‌های پر جنب و جوش و طنز می باشد این نمایش مشتمل بر ۵۳ آکروبات، دلقک، نوازنده و خواننده می باشد. Alegría در لغت به معنی شادی می باشد.

بلیت‌های اجرای Alegria در ونکوور به صورت آنلاین و منحصراً برای اعضای Cirque Club در دسترس است. برای اشتراک رایگان و آسان، به Cirque Club آنلاین مراجعه کنید.  ‘فروش عمومی از ۱۰ دسامبر با Cirque du Soleil آنلاین شروع می شود.’

اطلاعات بیشتر در لینک مرجع زیر:

This dazzling Cirque du Soleil show is coming to Vancouver – Vancouver Is Awesom

 

لینک کوتاه : https://news.radiotoranj.com/?p=5690
  • نویسنده : پدیده
  • منبع : Vancouver Is Awesome
  • 55 بازدید
       
Optimized with PageSpeed Ninja