پخش زنده رادیو ترنج کانادا

 
                     
0
تخفیفات ویژه

رستوران های ونکوور با پاداش ۲۰ درصدی در کارت های هدیه

 • کد خبر : 5518
 • 22 نوامبر 2021 - 8:30
رستوران های ونکوور با پاداش ۲۰ درصدی در کارت های هدیه
Moxies  از هم اکنون تا 31 دسامبر، به ازای خرید 50 دلار کارت هدیه ی  فیزیکی یا دیجیتالی ، یک کارت جایزه 10 دلاری به مشتریان می دهند

برای تعطیلات سال نو، چند رستوران زنجیره ای در ونکوور تخفیفات ویژه ای رابه صورت کارت هدیه در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. لازم به ذکر است که این کارت ها، محدودیت زمانی دارند.

 1. Cactus Club

در هنگام خرید از باشگاه کاکتوس، می توانید یک کارت هدیه را با قیمت ۷۵ دلار یا بیشتر خریداری کرده و یک کارت جایزه ۱۵ دلاری بر روی آن دریافت کنید. این پاداش،  هم در مورد کارت های هدیه الکترونیکی و هم کارت های فیزیکی قابل استفاده است.

اگر به صورت عمده خرید می‌کنید، پاداش بیشتری تا ۲۰ درصدی را می توانید داشته باشید.

 1. Earls Kitchen & Bar

این شرکت به خریداران کارت های هدیه امکان می دهد  تا کارت ها به سلیقه و حتی لوگوی خود طراحی کنند. این سفارش ها از طریق وب سایت Earls Kitchen & Bar صورت می گیرد و ۲۰ درصد پاداش در انتظار مشتریان خواهد بود.

 1. JOEY Restaurants

رستوران های JOEY  نیز کارت هدیه را در اختیار مشتریان قرار می دهد. کارت ها در وبسایت آنها قابل سفارش است. با خرید هر کارت هدیه ۷۵ دلاری، یک کارت جایزه ۱۵ دلاری دریافت می شود. کارت های جایزه از ۱ ژانویه تا ۳۱ مارچ ۲۰۲۲ معتبر هستند. فروش این کارت ها در ۳۱ دسامبر ۲۰۲۱ به پایان می رسد.

 1. Boston Pizza

پیتزا بوستون برای تعطیلات سال نو، دو پیشنهاد جدیدی دارد: همراه با سفارش خود می توانید شکلات توبلرون با طراحی مورد نظر خود را خریداری کنید و یا کارت هدیه سفارش دهید. به ازای خرید یک کارت هدیه ۵۰ دلاری ، یک کارت جایزه ۱۰ دلاری دریافت خواهد شد. ارزش این کارت ها فقط برای صرف غذا در رستوران  و از ۳ ژانویه تا ۳۱ مارچ ۲۰۲۲، به استثنای ۱۴ فوریه است. برای جزئیات بیشتر به وب سایت آنها مراجعه کنید.

 1. White Spot

رستوران های White Spotنیز کارت های هدیه را در اختیار مشتریان قرار می دهند.  با خرید هر کارت هدیه ۵۰ دلاری پیش از ۳۱ دسامبر، یک جایزه ۱۰ دلاری دریافت خواهد شد که از ۱ ژانویه تا ۳۱ مارچ ۲۰۲۲ معتبر است. می توان از این جایزه برای صرف غذا در داخل رستوران یا بیرون بر است. اطلاعات بیشتر را می توانید در وب سایت آنها دریافت کنید.

 1. Moxies Bar and Grill

Moxies  از هم اکنون تا ۳۱ دسامبر، به ازای خرید ۵۰ دلار کارت هدیه ی  فیزیکی یا دیجیتالی ، یک کارت جایزه ۱۰ دلاری به مشتریان می دهند. استفاده از این کارت ها محدود به تاریخ  ۱ ژانویه تا ۳۱ مارچ ۲۰۲۲ و برای صرف غذا در داخل رستوران است. لازم به ذکر است که این پیشنهاد فقط برای خرید با کارت هدیه کمتر از ۵۰۰ دلار اعمال می شود و حداکثر ۹ کارت جایزه برای هر مشتری ارایه خواهد شد. می توانید کارت های هدیه را به صورت آنلاین سفارش دهید.

 

اطلاعات بيشتر در لينك مرجع زير :

Popular Restaurants Are Offering 20% Bonuses on Holiday Gift Cards (604now.com)

 

لینک کوتاه : https://news.radiotoranj.com/?p=5518
 • نویسنده : شقایق
 • منبع : 604now
 • 40 بازدید
       
Optimized with PageSpeed Ninja