پخش زنده رادیو ترنج کانادا

 
                     
1
جوایز فستیوال موسیقی غرب کانادا در سال ۲۰۲۱ را هنرمندان مانیتوبا دریافت کردند

جشنواره موسیقی در غرب کانادا

  • کد خبر : 4159
  • 19 اکتبر 2021 - 16:21
جشنواره موسیقی در غرب کانادا
دو گروه مستقل راک Mise en Scene ، که آنان را با استفانی جانسون و جودی دانلوپ می شناسید ، به عنوان هنرمندان راک سال انتخاب شدند.

موسیقیدانان و اعضای هيئت موسیقی مانیتوبا٫ امسال در جشنواره موسیقی غرب کانادا بیش از دوازده جایزه موسیقی دریافت کردند.

مراسم سالانه جوایز جمعه شب به صورت زنده در مرکز فرهنگی وست اند پخش شد و تعدادی از هنرمندان متوجه شدند که بعدازظهر آن روز به صورت زنده در CBC Radio One در مانیتوبا برنده شده اند.

از جمله دریافت کنندگان امسال این جوایز :
بگونیا (الکسا دیرکس) به عنوان خواننده موسیقی پاپ ،امسال دو جایزه برنده شد و جوایزی را برای ضبط سال و هنرمند پاپ سال دریافت کرد. سال گذشته نیز او برنده جایزه هنرمند برتر سال شده بود.

او در مصاحبه ای در برنامه Up to Speed شبکه CBC در روز جمعه گفت: “این اپیدمی فرصتی بود که همه چیز برای من تغییر کرد و من تصمیم گرفتم به جای این که برای سفر مجدد تلاش کنم ، روی یک آلبوم جدید کار کنم.”

دو گروه مستقل راک Mise en Scene ، که آنان را با استفانی جانسون و جودی دانلوپ می شناسید ، به عنوان هنرمندان راک سال انتخاب شدند.

در این جشنواره٫ آخرین آلبوم کلی بادو ، Hey Terre که در دوران همه گیری منتشر شده ٫ دو جایزه موسیقی غربی کانادا را از آن خود کرد.(برنده جایزه هنرمند فرانسوی زبان سال و هنرمند جهانی سال شد)

ویلیام پرینس ، خواننده و ترانه سرا ،به عنوان هنرمند اصلی سال انتخاب شد.
گرانت دیویدسون ، که بیشتر برای طرفداران موسیقی محلی با نام برگهای آهسته شناخته می شود ، به عنوان ترانه سرای سال انتخاب شد.

دیویدسون آخرین آلبوم خود را با عنوان تعطیلات در زمان قرنطینه COVID-19 ساخت که در لحن آهنگها او منعکس شده است.

او گفت: “این ناشی از احساس انزوا و نوعی عدم قطعیت در مورد آینده بود ، به ویژه در مورد من در مورد موسیقی و این که کجا خواهد رفت.”

 

لینک کوتاه : https://news.radiotoranj.com/?p=4159
  • نویسنده : زهره
  • منبع : CBC News
  • 40 بازدید
       
Optimized with PageSpeed Ninja