پخش زنده رادیو ترنج کانادا

 
                       
3

بستي رايگان و پيشخدمتهاي ربات در يك رستوران

  • کد خبر : 5372
  • 15 نوامبر 2021 - 12:37
بستي رايگان و پيشخدمتهاي ربات در يك رستوران
میهمانان می توانند پس از اتمام غذا از بستنی رایگان این رستوران که در یک مخروط وافل مشکی سرو می شود و روی آن یک ماکارون قرار می گیرد لذت ببرند

یک رستوران (Hot pot) در ریچموند BC برای نشاندن لبخند بر روی صورت مشتریان خود در پایان هر وعده غذایی یک بستنی نرم و شیری رنگی را به عنوان دسر رایگان سرو می کند تا تجربه غذاخوری مشتریان در یک رستوران آسیای شرقی تکمیل شود.

این رستوران دارای پیشخدمت های روباتی است که غذای شما را سرو می کنند و در واقع نمایانگر سبک غذاخوری در ماکائو است.آسیای شرقی صنعتگرانی در قلمرو Hot pot هستند و هدفشان این است که تجربه شادی را برای مشتریان خود فراهم کنند.

در این رستوران مواد اولیه همیشه تازه هستند و تأثیراتی از شرق و غرب ماکائو در تنوع غذایی آن دیده می شود. در آشپزی آسیای شرقی، غذای متشکل از مواد خام مانند برش نازک از گوشت ماهی٫ گوشت گوساله و گاو٫ میگو و سبزیجات تازه که با فرو بردن آنها در آبگوشت در حال جوش٫ پخته می‌شود و با ترکیب سس‌ها٫ گزینه های بی پایانی برای مشتریان را به ارمغان می آورد.

میهمانان می توانند پس از اتمام غذا از بستنی رایگان این رستوران که در یک مخروط وافل مشکی سرو می شود و روی آن یک ماکارون قرار می گیرد لذت ببرند.

 

اطلاعات بيشتر در لينك مرجع زير:

This Local Restaurant Serves You Free Ice Cream After Every Meal (604now.com)

لینک کوتاه : https://news.radiotoranj.com/?p=5372
  • نویسنده : زهره
  • منبع : 604now
  • 124 بازدید