پخش زنده رادیو ترنج کانادا

 
                     
0
استان انتاريو

پاسپورت واکسیناسیون موقتی شهروندان انتاریو از امروز.

  • کد خبر : 3526
  • 22 سپتامبر 2021 - 11:42
پاسپورت واکسیناسیون موقتی شهروندان انتاریو از امروز.
در انتاریو از امروز ۲۲ سپتامبر, ارائه پاسپورت واکسیناسیون شهروندان برای ورود به بسیاری از فضاها و مکانها اجباری خواهد بود .

در انتاریو از امروز ۲۲ سپتامبر،‌ ‌ماننداستانهای : بریتیش کلمبیا ، کبک، البرتا، نیو برانزویک، منیتوبا، نوااسکوشیا و بزودی در نیوفانلند، لابرادور و ساسکاچوان ارائه پاسپورت واکسیناسیون شهروندان برای ورود به بسیاری از فضاها و مکانها اجباری خواهد بود .
معرفی پاسپورت واکسیناسیون بطورکلی امری بسیار بحث برانگیز دردنیا بوده و انتاریو نیز با موج اعتراضات خیابانی در شهر مواجه شد. اخیرا آقای داگ فورد به شهروندان قول داد که این طرح بطور موقت اجرا خواهد شد.
او اظهار داشت : انتخابات بسیار سخت و تفرقه انداز بوده و بحث و مجادله درباره همه گیری و پاسپورت واکسن در کلیه احزاب دیده میشد. در طی پیروزی آقای ترودو در انتخابات ، آقای داگ فورد ضمن تبریک به او و حزب لیبرال در این پیروزی، بسیار تاکید بر خواستار وحدت و یکپارچگی بیشتر بین کانادایی ها شدند و ضمن اشاره بر موضوع پاسپورت واکسیناسیون، انرا یک امر استثنایی نامید که بطور موقت اعمال خواهد شد او‌گفت: جامعه نگران این اعمال سیاست است، من بشمامیگویم که صدای درخواست حمایت از آزادی مدنی شخصی شما را شنیده ام‌ و حق حفظ حریم خصوصی شما را بخوبی درک می‌کنم.
خیلی از شهروندان مانند من واکسینه کامل هستند ولی ما همچنان نگران تعطیلیهای مجدد و یا افزایش شیوع شدیدی مانند البرتا و ساسکاچوان هستیم.

لینک کوتاه : https://news.radiotoranj.com/?p=3526
  • نویسنده : گلناز تقوی
  • منبع : blogTo
  • 77 بازدید
       
Optimized with PageSpeed Ninja