پخش زنده رادیو ترنج کانادا

 
                     
0
کلگری

واکسیناسیون حیوانات باغ وحش

  • کد خبر : 5642
  • 25 نوامبر 2021 - 9:54
واکسیناسیون حیوانات باغ وحش
کارمندان و داوطلبان مطابق با سیاست واکسیناسیون COVID-19 در باغ وحش که شامل بخش مراقبت از حیوانات نیز می باشد٫ واکسینه می شوند.

باغ وحش کلگری با رسیدن دوزهای واکسنCovid-19 به کانادا، برخی از حیوانات را واکسینه می کند.

پس از اینکه چندین باغ وحش آمریکای شمالی با شیوع COVID-19 در میان گونه های خاص دست و پنجه نرم کردند، باغ وحش کلگری به دنبال واکسینه کردن برخی از حیوانات است.

باغ وحش کلگری روز چهارشنبه در بیانیه ای اعلام کرد: موسسه وایلدر و باغ وحش کلگری به نظارت بر وضعیت کووید-۱۹ ادامه خواهند داد و در عین حال استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی در اطراف گونه های حساس را همچنان حفظ می کنند.در این بیانیه آمده است: “حیواناتی که ما دوستشان داریم و از آنها مراقبت می کنیم، به محض اینکه واکسن Covid_19 در دسترس قرار گیرد،آن را دریافت خواهند کرد.”

در عین حال، کارمندان و داوطلبان مطابق با سیاست واکسیناسیون COVID-19 در باغ وحش که شامل بخش مراقبت از حیوانات نیز می باشد٫ واکسینه می شوند.

همچنین باغ وحش Granby در شرق مونترال نیز قصد دارد ۹۰ حیوان از جمله گوریل ها، گربه های بزرگ و سایر موجوداتی که مستعد ابتلا به این بیماری هستند را به محض رسیدن دوزهای واکسن Zoetis واکسینه کند. به گفته مقامات باغ وحش، واکسن ها در ایالات متحده در انتظار مجوز برای کانادا هستند.

اطلاعات بيشتر در لينك مرجع زير :

Calgary Zoo to vaccinate some animals when doses of COVID-19 vaccine arrive in Canada | The Province

لینک کوتاه : https://news.radiotoranj.com/?p=5642
  • نویسنده : زهره
  • منبع : the province
  • 12 بازدید
       
Optimized with PageSpeed Ninja