پخش زنده رادیو ترنج کانادا

 
                     
2
استان BC

هشدار طوفان با قدرت يك بمب در Vancouver Island

  • کد خبر : 4217
  • 20 اکتبر 2021 - 18:11
هشدار طوفان با قدرت يك بمب در Vancouver Island
این طوفان چرخنده صدها کیلومتر دور از شما و بدون تاثیر بر روال زندگی شما بوده ، اما حالا این طوفان بسمت شما در حال حرکت است و شما را درگیر میکند.

به Vancouver Island  هشدار بادهای بسیار شدید داده شده و قدرت بادها شبیه یک انفجار توصیف شده است.
احتمالا شما در هفته دوم اکتبر ، طوفان Namtheun كه در غرب اقیانوس آرام اتفاق افتاده را متوجه نشدید. این طوفان چرخنده صدها کیلومتر دور از شما و بدون تاثیر بر روال زندگی شما بوده ، اما حالا این طوفان بسمت شما در حال حرکت است و شما را درگیر میکند.میشود اینطور درباره اش گفت که ، ته مانده این طوفان در سواحل در انتظار است که بسمت شما حرکت کند و البته که حرکت‌های اولیه خود را آغاز نموده و مناطق سواحل غرب را بی نصیب نگذاشته و مثل یک سیستم کم فشار اما قدرتمند عملیات حمله را آغاز کرده ومانند یک بمب تشدید شده و پیشرفت خواهد کرد.
میپرسید معنی این توصیفات چیست ؟
Bomb Cyclone یک عامل کم فشار است که در۲۴ ساعت و یا کمتر ،فشارش به میزان ۲۴میلی بار کم و یا زیاد میشود و قادر است افت فشاررا بمیزان ۲ برابرتغییر داده و انرا به یک طوفان بسیار شدید و قدرتمند بدل کند.
شرایط ذکر شده از اوایل پنجشنبه و یکشبه اتفاق میافتد .پیش بینی شده است قدرت باد در مناطق North Vancouver Island و منطقه جنوب ساحل مرکزی ،از سمت شرق بسرعت ۸۰ تا ۹۰ کیلومتر بر ساعت شروع و به ۱۱۰ کیلومتر بر ساعت ادامه یابد.
سواحل غربی ازجمله Torino , Long Beach ,Ucluelet با بادهایی جنوب شرقی با سرعت ۷۰ تا ۸۰ کیلومتر بر ساعت ، سواحل شرقی از Courtenay تا رودخانه Campbell ، با وزش باد جنوب شرقی با سرعت ۷۰ کیلومتر برساعت روبرو خواهند شد.
در حال حاضر شرایط بحرانی با امواج بلند انتظار نمیرود اما، از اواسط روز پنجشنبه تا عصر شرایط متغییر شده ، بادهای شدید آغاز میشود که می‌تواند دکل‌های برق و درختان بزرگ واژگون کند و اشیا سبک و زباله ها را به اطراف پرتاب کند.

لینک کوتاه : https://news.radiotoranj.com/?p=4217
  • نویسنده : گلناز تقوی
  • منبع : CTV News
  • 163 بازدید
       
Optimized with PageSpeed Ninja