پخش زنده رادیو ترنج کانادا

 
                       
3
آمريكا

مسافران هوایی به آمريكا با آزمایش‌های سخت‌تر COVID-19 روبرو خواهند شد !

  • کد خبر : 5787
  • 30 نوامبر 2021 - 23:04
مسافران هوایی به آمريكا با آزمایش‌های سخت‌تر COVID-19 روبرو خواهند شد !
دولت آمريكا همچنین در حال بررسی این موضوع است که آیا مسافران هوایی را ملزم به انجام آزمایش کووید-19 دیگر طی سه تا پنج روز پس از ورود به اين كشور کنند یا خیر.زمان دقیق اجرای این قوانین مشخص نیست.

كشور آمريكا در پاسخ به نگرانی‌ها در مورد نوع جدید ویروس کرونا- اوميكرون، از تمامی مسافران هوایی که قصد ورود به این کشور ‌را دارند، نتيجه منفي آزمایش Covid-19 یک روز قبل از پرواز آنها را نياز خواهد داشت.

مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها (CDC) كشور آمريكا اعلام کرد كه دولت كشور در حال وضع قانونی است که به موجب آن همه مسافران هوایی که وارد این کشور می‌شوند در پاسخ به نگرانی‌ها در مورد نوع جدید کروناویروس، آزمایش کووید-۱۹ منفی را در یک روز قبل از پرواز انجام دهند.

در حال حاضر، مسافران هوایی بین‌المللی واکسینه‌شده می‌توانند در عرض سه روز پس از مبدأ، نتیجه آزمایش منفی را ارائه دهند. تقریباً همه اتباع خارجی برای ورود به ایالات متحده باید واکسینه شوند. مسافران واکسینه نشده در حال حاضر باید در عرض یک روز پس از ورود، آزمایش COVID-19 منفی ارائه دهند.

شرط جدید آزمایش یک روزه برای شهروندان ایالات متحده و همچنین اتباع خارجی اعمال می شود.

دولت آمريكا همچنین در حال بررسی این موضوع است که آیا مسافران هوایی را ملزم به انجام آزمایش کووید-۱۹ دیگر طی سه تا پنج روز پس از ورود به اين كشور کنند یا خیر.زمان دقیق اجرای این قوانین مشخص نیست.

لینک کوتاه : https://news.radiotoranj.com/?p=5787
  • نویسنده : زهره
  • منبع : The Province
  • 95 بازدید