پخش زنده رادیو ترنج کانادا

   
VANCOUVER Canada TORONTO Canada                  
0
استان BC

قوانین واکسن کلیه کارمندان در سه پیست بزرگ اسکی BC.

  • کد خبر : 3979
  • 13 اکتبر 2021 - 18:10
قوانین واکسن کلیه کارمندان در سه پیست بزرگ اسکی BC.
پیست اسکی Whistler Blackcomb که در ۲۵ نوامبر بازگشایی میشود ، از کلیه کارمندان خود درخواست کرد برای کمک به مشکل همه گیری، سلامت میهمانان تا ۱۵ نوامبر باید واکسیناسیون خود را کامل کرده باشند.

یستهای مهم اسکی : Grouse Mountain, Whistler Blackcomb, Big White کلیه کارمندان خود را اعم ازداوطلبان ، کارمندان جدید /قدیم را موظف به داشتن کارت واکسیناسیون کامل کردند. این الزام مطابق بر قوانین اعلام شده وزارت بهداشت استانی میباشد ،آنها دو هفته پس از دریافت واکسن دوز دوم اجازه دارند در پیست کار کنند
پیست اسکی Whistler Blackcomb که در ۲۵ نوامبر بازگشایی میشود ، از کلیه کارمندان خود درخواست کرد برای کمک به مشکل همه گیری، سلامت میهمانان تا ۱۵ نوامبر باید واکسیناسیون خود را کامل کرده باشند .
به کارمندان پیست Grouse Mountain تا ۲۷ نوامبر فرصت داده شده تا واکسیناسیون خود را تکمیل کنند. کارمندانی که از قانون پیروی نکنند تا زمان روشن شدن وضعیت واکسیناسیونشان اجازه ندارند در پیست حضور داشته باشند.
“ وضعیت واکسیناسیون پیستهای اسکی برای اسکی یا اسنوبرد و‌استفاده و توالت‌ها چک نمی‌شود ، پوشیدن ماسک درجایی که فاصله اجتماعی مناسب نیست ، توصیه میشود از ماسک استفاده شود.
برای استفاده از رستورانها و بارها و ایوان‌ها، کارت واکسن از افراد بالا ۱۲ سال درخواست میشود. فاصله اجتماعی در گندولا ها نیز کنترل نمی‌شود و ظرفیت سوار کردن میهمانان مثل گذشته بدون محدودیت خواهد بود “

لینک کوتاه : https://news.radiotoranj.com/?p=3979
  • نویسنده : زهره
  • منبع : Global News
  • 20 بازدید
       
Optimized with PageSpeed Ninja