پخش زنده رادیو ترنج کانادا

 
                     
1
سفرهای بین المللی در ایالات متحده

قوانين جديد كشور آمريكا جهت ورود به اين كشور

  • کد خبر : 4608
  • 27 اکتبر 2021 - 20:38
قوانين جديد كشور آمريكا جهت ورود به اين كشور
ایالات متحده ،واکسن‌های فایزر، مدرنا، جانسون اند جانسون، آسترازنکا و سینوفارم و سینوواک چین که مورد تایید رسمی FDA میباشد فقط میپذیرد. همچنین “واکسیناسیون از دو نوع مختلف “ در صورت تطابق آنها، به رسمیت شناخته میشود

از ۸ نوامبر، بزرگسالان خارجی وغیرمهاجری که به كشور آمريكا سفر میکنند باید واکسینه کامل باشند و قبل از سوار شدن به هواپیما باید تست کرونا انجام داده باشند. (در مواردی خاص استثنا وجود دارد)
بر اساس خط مشی جدید كشور آمريكا، کودکان زیر ۱۸ سال بدلیل تاخیر در واجد شرایط بودنشان برای واکسیناسیون در بسیاری از نقاط، شامل قانون واکسیناسیون اجباری نیستند اما باید تست کرونا بهمراه داشته باشند و همچنين کودکان زیر دوسال از این تست معاف هستند.
افرادی که در کشورهای آنها هنوز مشکل واکسیناسیون گسترده وجود دارد ، و همچنين اشخاصی که به واکسن COVID-19 آلرژی و حساسیت نشان داده اند از قانون واکسیناسیون اجباری معاف هستند.اما داشتن تست کرونا جهت ورود به اين كشور الزامی شده است.

ایالات متحده ،واکسن‌های فایزر، مدرنا، جانسون اند جانسون، آسترازنکا و سینوفارم و سینوواک چین که مورد تایید رسمی FDA میباشد را قابل تاييد ميداند. همچنین “واکسیناسیون از دو نوع مختلف “ در صورت تطابق آنها با موارد تايد شده، به رسمیت شناخته میشود.

لینک کوتاه : https://news.radiotoranj.com/?p=4608
  • نویسنده : گلناز
  • منبع : CTV News
  • 116 بازدید