پخش زنده رادیو ترنج کانادا

 
                     
1
استان BC

قطار سریع السیر بین ونکوور, سیاتل و پورتلند

  • کد خبر : 4184
  • 19 اکتبر 2021 - 21:29
قطار سریع السیر بین ونکوور, سیاتل و پورتلند
برآورد هزینه ساخت این راه آهن بین 24 تا 42 میلیارد دلار خواهد بود و شرکت مایکروسافت از همان ابتدا از این پروژه حمایت کرده و بودجه این مطالعه را نیز تامین کرده است.

ایده اولیه ساخت قطار سریع السیر بین پورتلند٫ سیاتل و ونکوور در سال ۲۰۲۰ ارائه گردید. این قطار مغناطیسی با سرعتی معادل ۲۵۰ مایل در ساعت حرکت خواهد کرد و مسیرهای تعیین شده را ظرف یک ساعت خواهد پیمود.
(پورتلند به سیاتل و سیاتل تا ونکوور)
و تنها در مترو ونکوور چهار توقف احتمالی برای این قطار پیش بینی شده است.
برآورد هزینه ساخت این راه آهن بین ۲۴ تا ۴۲ میلیارد دلار خواهد بود و شرکت مایکروسافت از همان ابتدا از این پروژه حمایت کرده و بودجه این مطالعه را نیز تامین کرده است.

علاوه براین افراد زیادی از ایجاد قطار سریع السیر حمایت کرده و معتقدند این اقدام می تواند به بازسازی اقتصاد در دوران پس از COVID-19 کمک کند.

در حالی که دیگران با این ایده مخالف هستند و موضوعاتی از جمله: مجوزهای زیست محیطی ، تملک زمین و استراتژی های تامین مالی را نیز در نظر می گیرند .

در حال حاضر این موضوع یک بحث باز و یک بازی “منتظر باش و ببین” است و تنها کاری که می توانیم انجام دهیم این است که منتظر بمانیم و ببینیم که آیا مقامات دولتی چراغ سبز به پروژه نشان می دهند و آن را به جلو می برند یا خیر.

لینک کوتاه : https://news.radiotoranj.com/?p=4184
  • نویسنده : زهره
  • منبع : 604now
  • 213 بازدید
       
Optimized with PageSpeed Ninja