پخش زنده رادیو ترنج کانادا

 
                     
1
قربانیان کانادایی

فهرست کشورهای پر خطر براى كانادايي ها

  • کد خبر : 5149
  • 08 نوامبر 2021 - 20:34
فهرست کشورهای پر خطر براى كانادايي ها
تا کنون ۱۹۱ کانادایی در ۶۳ کشور دنیا به قتل رسیده اند.

در طول پنج سال گذشته، تقریباً ۲۰۰ کانادایی در حین سفر به خارج از کشور به قتل رسیده اند . مواردی از قبیل تیراندازی های مرتبط با مواد مخدر گرفته تا آدم ربایی با اخاذی و قتل های فرصت طلبانه و گردشگران بی گناهی که به مناطق فریبنده کشیده شده اند.

کانادایی ها در مکزیک بیشتر از هر کشور دیگری کشته می شوند. در حادثه ای در هفته گذشته واقع در سواحل کارائیب مکزیک٫ نزدیکی کانکون هنگامی که کماندوهایی با ماسک اسکی با قایق وارد ساحل شدند و دو مرد از یک باند رقیب مواد مخدر را ترور کردند و گردشگران پس از تیراندازی مرگبار در طول روز در ساحل مکزیک با ترس دست و پنجه نرم می کردند.

تاکنون، Global Affairs Canada از حریم خصوصی قربانیان حمایت کرده و تاکید کرده است که مردم حق دریافت اطلاعات در مورد کشورهای خاصی را ندارند که همه این جنایات در آنها رخ داده است. اما پس از درخواست موفقیت آمیز دسترسی به اطلاعات به دفتر کمیسر اطلاعات کانادا، دولت فدرال موضع خود را تغییر داده است واکنون کانادا می پذیرد که عموم مردم در واقع حق داشتن اطلاعات را دارند و صرفاً افشای این واقعیت که یک کانادایی در یک کشور خاص به قتل رسیده باعث شناسایی و معرفی قربانی نخواهد شد.

تا کنون ۱۹۱ کانادایی در ۶۳ کشور دنیا به قتل رسیده اند.

در سال ۲۰۱۶ ،۴۹ نفر

در سال ۲۰۱۷، ۴۵ نفر

در سال ۲۰۱۸، ۳۹ نفر

در سال ۲۰۱۹ ،۳۱ نفر

در سال ۲۰۲۰، ۲۷ نفر

لیست ۵ کشور در ۵ سال گذشته که بیشتری تعداد کانادایی ها در آن به قتل رسیده اند شامل :

مکزیک ۲۴ نفر ،ایالت متحده امریکا ۲۰ نفر ،جامائیکا ۱۵ نفر ، فیلیپین ۱۱ نفر، بُرکینوفاسو ۱۰ نفر

برای اطلاعات بیشتردر باره مقصد سفر شما و خدمات کنسولی کانادا،صفحه travel.gc.ca بشما کمک میکند.همچنین کمک های مالی به بازماندگان قربانیان جرائم در خارج از کشوربصورت آنلاین از طریق found online انجام میشود.

 

لینک کوتاه : https://news.radiotoranj.com/?p=5149
  • نویسنده : زهره
  • منبع : Global News
  • 158 بازدید