پخش زنده رادیو ترنج کانادا

 
                     
1
شهر کوکیتلام

طرح ساخت ٢٥٥٨ واحد مسكوني در كوكيتلام

  • کد خبر : 4451
  • 24 اکتبر 2021 - 14:06
طرح ساخت ٢٥٥٨ واحد مسكوني در كوكيتلام
در این طرح،  2558 خانه ساخته خواهد شد که این واحدها در مجموع برای 5100 نفر مجل سکونت را فراهم می کنند. محل اجراي اين ٨ برج و ٢٥٥٨ واحد : 135 Balmoral Drive and 2518-2548 Palmer Avenue.

شرکت Polygon Homes درخواستی را به مسوولین شهر کوکیتلام ارسال کرده است تا یک مجموعه زمین ۱۰ هکتاری متشکل از سایت مدرسه ابتدایی پارک Coronation سابق و هشت قطعه کوچکتر را به یک مجتمع مسکونی جدید تبدیل نماید. گوشه ی جنوب غربی این سایت تنها هفت دقیقه پیاده تا ایستگاه SkyTrain فاصله دارد.

بر اساس این برنامه، Polygon قصد دارد این سایت بانام Coronation Heights” ” را به هشت برج ۵۰ طبقه، از جمله دو برج مسکونی اجاره ای، تبدیل کند. در این طرح،  ۲۵۵۸ خانه ساخته خواهد شد که این واحدها در مجموع برای ۵۱۰۰ نفر مجل سکونت را فراهم می کنند.

ساکنان به یک ساختمان تفریحی-رفاهی سرپوشیده مستقل به مساحت ۲۴۰۰۰ فوت مربع دسترسی خواهند داشت که فضاهای داخلی مجتمع را در یک مرکز بزرگتر ادغام می کند. یک مرکز نگهداری از کودکان ۶۰۰۰ فوت مربعی مناسب برای ۳۷ کودک نیز در برج اجرا خواهد شد.

فضاهای بیرونی شامل یک پارک عمومی یک هکتاری در گوشه شمال غربی سایت، به علاوه حدود سه هکتار فضاهای باز خصوصی و عمومی و مسیرهای عابر پیاده است. راه های عمومی جدید نیز برای بهبود رفت و آمد احداث خواهد شد.

 

محل اجراي اين ٨ برج و ٢٥٥٨ واحد :

۱۳۵ Balmoral Drive and 2518-2548 Palmer Avenue.

لینک کوتاه : https://news.radiotoranj.com/?p=4451
  • نویسنده : شقایق
  • منبع : daily hive
  • 74 بازدید
       
Optimized with PageSpeed Ninja