پخش زنده رادیو ترنج کانادا

 
                     
1
طرح بازگشایی مدارس

طرح بازگشایی مدارس در (Nova Scotia) اعلام شد.

  • کد خبر : 2789
  • 24 آگوست 2021 - 12:03
طرح بازگشایی مدارس در (Nova Scotia) اعلام شد.
.

رئیس درمان و بهداشت استانی Nova Scotia :

درحالیکه Nova Scotia. واردمرحله پنجم بازگشایی می‌شود و ۷۰٪ شهروندان واکسیناسیون کامل انجام داده اند،اميدواريم که سال تحصیلی جدید مانند سال‌های سابق انجام شود.

رئیس درمان و بهداشت استان Nova Scotia ،درروزدوشنبه ۲۳ اگوست طرحهای بازگشایی سال تحصیلی جدید را بدين شرح ارائه داد:
تعهد و الزام واکسیناسیون، ضد عفونی کردن، بازدید از سیستم تهویه مدارس،استفاده از ماسک از موارد ذکر شده در این طرح میباشد و از ۷ سپتامبر آغاز خواهدشد. معلمان و کارکنان ما دوسال تحصیلی سخت را پشت سرگذاشته و بهتر است امسال، سال آسان‌تری برایشان باشد.
برای داشتن محیط مدارس سالم و عاری از ویروس، ما باید جامعه را ایمن و سالم نگه داریم و باید تعادل خطرابتلا به عفونت نوجوانان و تاثیرات آن بر نوجوانان Nova Scotia. را دربا دقت دردست بگیریم.

سال تحصیلی جدید چطور خواهد بود؟
هدف ما داشتن برنامه درسی کامل برای کل کلاس است با داشتن کلاسها در فضای باز،گروه بندیهای کوچک واستفاده بیشتر از تکنولوژی. دانش اموزان امسال فعالیتهای بیشتری درزمینه کلاس موسیقی، گروه موسیقی(ارکستر) و ورزش خواهند داشت.حتی جزئی ترین فعالیتهای روزمره در قدیم،اجرا خواهد شد مانند: کافه تریا، کمدهای شخصص، قفسه ها و طبقات .همچنین بازدیدکنندگان اجازه حضور در ساختمان مدرسه خواهند داشت .
و برای دانش اموزان کوچک که سال اول مدرسه را تجربه میکنند، والدین آنها می‌توانند روز اول مدرسه از مدرسه دیدن کنند.
دانش اموزان، معلمین و ‌کارمندان مدرسه که ازخارج از Nova Scotia. وارد میشوند نیز باید مراحل کامل چک آپ و قرنطینه فردی راحتما رعایت کنند.با این طرح که هم اینک ارائه دادیم، تصورمی‌کنیم همه را در ایمنی قرار دادیم. همچنین برای دانش اموزان و‌خانواده های آنها بسیار مهم است که در صورت دیده شدن مورد ابتلا به عفونت در محیط مدرسه، اطلاع رسانی بموقع اعمال شود. پوشش واکسیناسیون شهروندان ما بما نشان می‌دهد که چگونه با محدودیتهای مرزی ویا در صورت نیاز محلی میتوانیم طرح ایمن سازی را ادامه دهیم.

“ما نمیخواهیم مردم امید به آینده را بدلیل کوتاهی مردم واکسینه نشده ،از دست بدهد.”

لینک کوتاه : https://news.radiotoranj.com/?p=2789
  • نویسنده : گلناز تقوی
  • منبع : Global News
  • 123 بازدید