پخش زنده رادیو ترنج کانادا

 
                     
0
استان BC

شهرداري ونكوور طرح استفاده از فضای باز (Patios) در رستوران‌ها را بطور دائم تصویب کرد.

  • کد خبر : 3534
  • 22 سپتامبر 2021 - 15:28
شهرداري ونكوور طرح استفاده از فضای باز (Patios) در رستوران‌ها را بطور دائم تصویب کرد.
شهروندان در ونكوور همواره علاقه زیادی به گذراندن وقت در ‌بالكني و ايوانهاي رستورانها دارند و این فرهنگ در شهر ونكوور ثبت شده است .

روز چهارشنبه ۲۲ سپتامبر با اعلام شهرداري ونكوور، فضاهای باز مانند ایوان‌ها و حیاط‌های رستوران‌ها برای سرویس به مشتریان بطور دائم بازخواهند ماند.
ایده و شروع این طرح موقت از ماه جون سال گذشته آغاز گرديد كه توسط اين روش کمکي به صاحبان رستوران ها در دوران پندميك شده باشد.
در اين استان با توجه به محدودیت پذیرش در فضاهای بسته رستوران‌ ها این طرح با موفقیت خوبی اجرا شده و برای ادامه این روند، تصمیم به دائمی شدن این طرح گرفته شد.
این طرح نه فقط صاحبان مشاغل و کارکنان آنها را از بحران نجات ميدهد، بلکه راهی مناسب برای تفریحات و دورهمی های خارج از فضای بسته نیز بحساب ميايد .
تعداد ۴۲۱ بالكني رستوران‌ها درتابستان ۲۰۲۰ به ۶۹۲ بالكني در تابستان ۲۰۲۱رسیده، بعلاوه ۵۱۶ فضاي بالكني در فضاهای عمومی برای شهروندان ونكوور آماده سازی شده است.
به گزارش تعدادي از مشاوران شهرداري : شهروندان در ونكوور همواره علاقه زیادی به گذراندن وقت در ‌بالكني و ايوانهاي رستورانها دارند و این فرهنگ در شهر ونكوور ثبت شده است و هيچ ارتباطي به پندميك و اعمال محدوديت ها ندارد.

لینک کوتاه : https://news.radiotoranj.com/?p=3534
  • نویسنده : گلناز تقوی
  • منبع : dailyhive
  • 93 بازدید
       
Optimized with PageSpeed Ninja