پخش زنده رادیو ترنج کانادا

 
                     
0
bitcoin

سرمایه گذاری یک رستوران کوچک در bitcoin

  • کد خبر : 5575
  • 22 نوامبر 2021 - 21:20
سرمایه گذاری یک رستوران کوچک در bitcoin
آنها به تمامی صاحبین مشاغل کوچک در جاى دنيا توصیه میکنند که در بیت کوین سرمایه گذاری کنند.

رستوران کوچک خانوادگی و زنجیره ای Tahinis که منو غذای آن خاور میانه است ،تمام سود خود را به بیت کوین تبدیل کرده و باعث بازگشت ۴۶۰ درصدی سرمایه اش شد و در طول همه گیری سه شعبه به شعبات خود اضافه کرد . تا آخر سال ۲۰۲۱ از ۸ شعبه به ۹ شعبه خواهند رسید و تا پایان سال ۲۰۲۲تعداد کل شعبات آن به ۲۹ عدد خواهد رسید .

آنها به تمامی صاحبین مشاغل کوچک در جاى دنيا توصیه میکنند که در بیت کوین سرمایه گذاری کنند.

موسس و بنیانگذار این رستوران در کانادا، دو برادر بنام علی و‌عمر حمام هستند و رستوران آنها اولین رستوران زنجیره ای در جهان شناخته شد که صد در صد سرمایه نقدی خود را در ارز دیجیتالی سرمایه گذاری کرده است. آنها در اگوست ۲۰۲۰ اولین بار سرمایه گذاری روی بیت کوین را شروع کردند.

علی از انگیزه اصلی سرمایه گذاری آنها اینگونه می گوید: در حال حاضر مشکل اصلی ما پایین آمدن ارزش دلار است. بانک های مرکزی از تورم فقط ۵ درصدی صحبت می کنند اما این دقیقا بستگی به چیزی دارد که می خواهید بخرید،در مارچ ۲۰۲۰ هنگامیکه همه گیری در اوج حرکت می کرد؛ مرغ ۴۵ درصد، گوشت گاو ۲۵ درصد ، کالاهای وارداتی و ادویه ها ۶۵درصد، انواع روغن ها روغن۱۱۰ درصد افزایش یافته است. پس منطق بما حکم کرد پول خود را دربین کوین سرمایه گذاری کنیم و دردهه آینده از هرنرخ تورمی پیشی خواهیم گرفت
علی بعنوان بازار یاب ارشد در مصاحبه ای گفت : ما با تکمیل بازگشت سرمایه اولیه خود قانع نبودیم و ادامه دادیم . حتی در آپریل ۲۰۲۱ بالاترین قیمت در بیت کوین را خریداری کردیم و هر ماه اینکار را ادامه می دهیم .

برای تشویق کارمندان و مشتریان رستوران در رستوران Tahinis ماشین‌های بیت‌کوین را نصب کرده برای پرداخت مواد غذایی از بیت کوین استفاده نمی‌شود، زیرا حسابداری و گزارش‌های مالیاتی کار با پولهای رایج بسیار آسان‌تر است

اطلاعات بيشتر در لينك مرجع زير :

A Small Restaurant Chain Is Plowing All of Its Profits Into Bitcoin (ampproject.org)

لینک کوتاه : https://news.radiotoranj.com/?p=5575
  • نویسنده : گلناز
  • منبع : business insider
  • 13 بازدید
       
Optimized with PageSpeed Ninja