پخش زنده رادیو ترنج کانادا

 
                     
0
قاره آمريكا

رتبه شهر ونكوور در قاره آمريكا

  • کد خبر : 5867
  • 07 دسامبر 2021 - 10:46
رتبه شهر ونكوور در قاره آمريكا
در رتبه بندی شهرها در” قاره امریکا “، با تمرکز بر “دوعملکرد بالا در زمینه ایمنی و بهداشت” ، ونکوور بسرعت در لیست ۱۰ شهر برتر قرار می‌گیرد و در جایگاه نهم مینشیند.

ونکووری ها همیشه عادت دارند بشنوند ؛ ونکوور در صدر لیست زیباترین ،مناسب ترین ، با کیفیت ترین محل زندگی ومطلوب ترین شهرها رتبه بندی شده است .

اما ! اخیرا یک شرکت تحقیقاتی و تجارتی بنام Euromonitor International لیستی از ۱۰۰ شهر برتر در سال ۲۰۲۱ منتشر کرده است و یک رتبه بندی شوک برانگیز که ونکووری ها اصلا نمی پسندند به ونکوور داده شده ، رتبه ۵۸!
این شرکت از ۵۴ معیار کلیدی در ۶ ردیف مختلف برای این رتبه بندی استفاده کرده است که مشخص می کند کدام شهر “قوی ترین پتانسیل گردشگری” را در خود جای داده است .

در معیارها، بطورکلی در جذابیت شهری مانند: عملکرد تجاری، عملکرد گردشگری، زیرساخت های گردشگری، سیاست و جذابیت گردشگری، بهداشت و ایمنی و پایداری در نظر گرفته شده است .
و در این معیار ها ونکور اصلا در صدر قرار نگرفته است و ۱۰ شهر برتر اکثرا از کشورهای اروپایی می باشند. حتی دو شهر از کشور المان در لیست رتبه بندی دیده میشود .

اما در رتبه بندی شهرها در” قاره امریکا “، با تمرکز بر “دوعملکرد بالا در زمینه ایمنی و بهداشت” ، ونکوور بسرعت در لیست ۱۰ شهر برتر قرار می‌گیرد و در جایگاه نهم مینشیند.

اطلاعات بیشتر در لینک مرجع زیر:

Vancouver ranks 58th of top 100 destination cities around the world | Urbanized (dailyhive.com)

لینک کوتاه : https://news.radiotoranj.com/?p=5867
  • نویسنده : گلناز
  • منبع : daily hive
  • 141 بازدید