پخش زنده رادیو ترنج کانادا

 
                     
0
کانادا

دليل پزشكان بر عدم نياز تزريق دوز سوم توسط همه افراد

  • کد خبر : 4104
  • 17 اکتبر 2021 - 13:54
دليل پزشكان بر عدم نياز تزريق دوز سوم توسط همه افراد
کارشناسان همه موافق هستند که همه افراد در مقطعی به تقویت کننده احتیاج خواهند داشت - اما برای اکثر مردم ، آن زمان اکنون نیست.

کمیته مشورتی ملی واکسیناسیون کانادا (NACI) تا کنون تنها دوز سوم را برای افرادی که در خانه های مراقبت طولانی مدت زندگی می کنند و افرادی که دارای یکی از معدود شرایط خاص که باعث نقص ایمنی متوسط و شدید آنها هستند را توصیه می کند.

بسیاری از کانادایی ها نظاره گر این هستند که کشورهایی مانند آمریکا و اسرائیل برای افراد بیشتری تزریق تقویت کننده COVID-19 را مجاز می دانند و نمی دانند چرا دوزهای سوم به طور گسترده در کانادا توصیه نمی شود.

چندین نفر با CBC News تماس گرفته اند تا بپرسند چرا افرادی که بیماری مزمن دارند و در صورت ابتلا به COVID-19 در معرض بیماری شدید قرار می گیرند-یا سالمندانی که در خانه های مراقبت طولانی مدت زندگی نمی کنند-در لیست NACI نیستند.

کارشناسان همه موافق هستند که همه افراد در مقطعی به تقویت کننده احتیاج خواهند داشت – اما برای اکثر مردم ، آن زمان اکنون نیست.

دکتر لینورا ساکسینگر ، متخصص بیماریهای عفونی در دانشگاه آلبرتا در ادمونتون ، می گوید: ” بسیاری از افرادی که به آنها گفته می شود شرایط پزشکی دارند که آنها را در معرض خطر بیشتری قرار می دهد [برای بیماری شدید] ، این بدان معنا نیست که دوز دیگری از واکسن در واقع برای آنان مفید خواهد بود.”

لینک کوتاه : https://news.radiotoranj.com/?p=4104
  • نویسنده : زهره
  • منبع : CBC News
  • 69 بازدید
       
Optimized with PageSpeed Ninja