پخش زنده رادیو ترنج کانادا

 
                     
2
استان BC

دستمزد شغل ظرفشويي در ونكوور به ٥٠ هزار دلار رسيد !

  • کد خبر : 4399
  • 22 اکتبر 2021 - 21:30
دستمزد شغل ظرفشويي در ونكوور به ٥٠ هزار دلار رسيد !
معاون رستوران‌های کانادا در بخش غرب کانادا گفت: «من فکر می‌کنم این نشان می‌دهد که صنعت ما در حال حاضر چقدر برای جذب نیروی کار با مشكل مواجه است.

آگهی یک رستوران در ونکوور که حقوق سالانه ۵۰۰۰۰ دلار برای شغل ظرفشویی در اين رستوران را پيشنهاد ميدهد، بحث کمبود نیروی کاري در بخش رستورانها در اين استان را مجدداً مطرح كرده است.

در ماه آگوست، رستوران Handi Grill دستمزد ساعتی ۲۵ دلار برای این شغل را در سايت خود اعلام کرد. ظرفشویی یک شغل ابتدايي است که دستمزد آن در اين استان معمولاً در حدود حداقل دستمزد است.

مارک فون شلویتز، معاون رستوران‌های کانادا در بخش غرب کانادا، به خبرنگار گلوبال نیوز گفت: «من فکر می‌کنم این نشان می‌دهد که صنعت ما در حال حاضر چقدر برای جذب نیروی کار با مشكل مواجه است.

عماد یعقوب، مدیر عامل گروه رستوران گلوبال اذعان کرد که این بخش با کمبود نیروی کار مواجه است، اما پیشنهاد کرد که چنین دستمزدهای بالایی برای کار در سطح ابتدایی برای هیچ‌کس پایدار نخواهد بود.
اگر به عنوان به يك نفر ظرفشوی ۵۰۰۰۰ دلار سالانه حقوق دهيد، می خواهید به آشپز دوم خود چه مقدار ميخواهيد بپردازيد؟ برای اولین آشپز خود چه مقدار ؟ چیزی که آنها درست می کنند را فراموش کنید، مصرف کننده چقدر حاضر است برای غذا بپردازد؟؟؟

لینک کوتاه : https://news.radiotoranj.com/?p=4399
  • نویسنده : گلناز تقوی
  • منبع : Global News
  • 181 بازدید
       
Optimized with PageSpeed Ninja