پخش زنده رادیو ترنج کانادا

 
                     
2
ماسک N95

تقاضای  ماسک N95 پرستاران در بریتیش کلمبیا 

  • کد خبر : 6351
  • 29 دسامبر 2021 - 22:11
تقاضای  ماسک N95 پرستاران در بریتیش کلمبیا 
دکتر هنری در ضمینه این درخواست پاسخ داده است؛ در بین وظایف گروه کارکنان مراقبتهای بهداشتی ، دو‌گروه پرخطر و کم‌خطر تعریف شده است . اگردر بخش واکسیناسیون کار می کنید، مراجعه کنندگان افراد بیمار نیستند و شما در محیط کم خطر/ بی خطر هستید.

درحال حاضر برای پرستاران وکادر مراقبت های بهداشتی ماسک جراحی صادر می شود، اما آنها بدليل جلوگيرى از شيوع Omicron تقاضای ماسک مطمئن تر یعنی N95 کرده تا با اطمینان خاطر بیشترو ایمنی بیشتردر شیفت کاری حضور داشته باشند.

اتحادیه پرستاران بریتیش کلمبیا از وزارت بهداشت درخواست کرده است تا قوانین بهداشتی برای “کلیه کارکنان مراقبت های بهداشتی” را ارتقا داده و امکان دسترسی به ماسک N95 را عملی سازد زیرا این گروه در معرض خطر هستند و آنها در مورد تهیه تجهیزات مسئول می باشند.

دکتر هنری در ضمینه این درخواست پاسخ داده است؛ در بین وظایف گروه کارکنان مراقبتهای بهداشتی ، دو‌گروه پرخطر و کم‌خطر تعریف شده است . اگردر بخش واکسیناسیون کار می کنید، مراجعه کنندگان افراد بیمار نیستند و شما در محیط کم خطر/ بی خطر هستید. اما گروهی که در بخش‌های مراقبتهای ویژه ICU در مجاورت بیماران بدحال هستند در محیط پرخطر بسر می برند .

اما معاون موقت اتحادیه پرستاران بریتیش کلمبیا، دانت تامسن گفته است ،به درخواست پرستاران باید احترام‌ گذاشته شود و برای حفاظت او به درخواست ماسک N95 اهمیت بدهیم . اگر او احساس میکند در محیط نا امن و پر خطر کار می کند وظیفه ما است که شرایط او را امن نگه داریم.
او موافقت کرده است نه تنها برای پرستاران بخش پرخطر ، بلکه تمامی پرستاران و کارکنان مراقبتهای بهداشتی دسترسی آسان به ماسک N95 را داشته باشند.

اطلاعات بيشتر در لينك مرجع زير :

COVID-19: B.C. nurses demand province provide N95 masks to prevent Omicron spread | The Province

لینک کوتاه : https://news.radiotoranj.com/?p=6351
  • نویسنده : گلناز
  • منبع : the province
  • 49 بازدید