پخش زنده رادیو ترنج کانادا

 
                     
0
کانادا

بيماري آنفولانزا در انتظار

  • کد خبر : 4007
  • 14 اکتبر 2021 - 18:20
بيماري آنفولانزا در انتظار
از آنجایی که سال گذشته فاصله گذاری و استفاده از ماسک و شستن دستها و تعطیلی مراکز به اجرا در آمد ، موارد بسیار کمی از بیماری آنفلوانزا گزارش شد ولی متاسفانه زمانی که این بیماری برای مدتی کاهش پیدا می کند معمولا به صورت شدیدتر و حادتری در اجتماع مجددا ظاهر می شود.

سال گذشته تقریبا هیچ موردی از بیماری آنفلوانزا در کانادا گزارش نشده است اما امسال بر اساس نظرات کارشناسان به دنبال سرکوب ناخواستهء سیستم ایمنی به خاطر ويروس كرونا، سیستم درمانی شکننده ء کانادا با موارد شدید و متعدد بیماری آنفلوانزا روبرو خواهد شد.
ارسال واکسن آنفلوانزا به سرتاسر کشور آغاز گرديده و استان انتاریو برای اجرای گسترده ترین واکسیناسیون در تاریخ اين استان آماده می شود.

بر اساس گفتهء دکتر Anna Banerji متخصص بیماریهای عفونی در دانشگاه تورنتو، از آنجایی که سال گذشته فاصله گذاری و استفاده از ماسک و شستن دستها و تعطیلی مراکز به اجرا در آمد ، موارد بسیار کمی از بیماری آنفلوانزا گزارش شد ولی متاسفانه زمانی که این بیماری برای مدتی کاهش پیدا می کند معمولا به صورت شدیدتر و حادتری در اجتماع مجددا ظاهر می شود.
بر خلاف سال گذشته واکسن آنفلوانزا در انتاریو برای افراد با ریسک بالا از نیمه ماه اکتبر در دسترس خواهد بود و در نوامبر هم واکسیناسیون عموم مردم شروع خواهد شد .

لینک کوتاه : https://news.radiotoranj.com/?p=4007
  • نویسنده : شهلا باباطاهری
  • منبع : The Star
  • 71 بازدید
       
Optimized with PageSpeed Ninja