پخش زنده رادیو ترنج کانادا

 
                       
2
واکسیناسیون کودکان

بریتیش کلمبیا : آغاز واکسیناسیون گروه سنی ۵ تا ۱۱ سال و آنچه شما باید بدانید.

  • کد خبر : 5762
  • 29 نوامبر 2021 - 14:25
بریتیش کلمبیا : آغاز واکسیناسیون گروه سنی ۵ تا ۱۱ سال و آنچه شما باید بدانید.
برای واکسیناسیون کودکان خود شما حتما نیاز به گرفتن وقت قبلی دارید و همه کودکان یک خانواده می‌توانند در یک زمان واکسن دریافت کنند.

امروز ۲۹ نوامبر واکسیناسیون اطفال در بریتیش کلمبیا آغاز شده است و انتظار می رود تا پایان ژانویه واکسیناسیون این گروه سنی تکمیل گردد.

بریتیش کلمبیا به عنوان آخرین استانی می باشد که به دلیل مشکلات سیل اخیر، توزیع و شروع واکسن در نقاط مختلف استانی انجام می گیرد. آنچه شما نیاز دارید در باره واکسیناسیون فرزندان خود بدانید از قرار زیر است :

۳۵۰ هزار کودک ۵ تا ۱۱ سال در این استان واجد شرایط دریافت واکسن Covid-19 می باشند . واکسن این گروه سنی از دوز کمتری برخوردار استو مقدار آن یک سوم دوز بزرگسالان یعنی ۱۰ میکروگرم می باشد که به اندازه فرمولاسیون بزرگسالان دارای پاسخ ایمنی قوی می باشد.

بهداشت کانادا تحقیقات ارائه شده توسط Pfizer را بررسی کرده است و مسئولین بخش اصلاح و تنظیم ،مستقلانه بر روی داده های ایمنی در برابر عملکرد واکسن در کودکان بررسی انجام داده اند .
افسر بهداشت ، دکتر بانی در اینمورد گفته است : ما به تایید بهداشت کانادا اطمینان و اعتماد داریم. او ادامه داد ؛ به دلایل متفاوت ازجمله موج چهارم نوع دلتا و‌غلبه بر همه گیری همه افراد خانواده که شامل کودکان آنها نیز می باشد .

۲۰ درصد از موارد کرونایی در استان بریتیش کلمبیا شامل کودکان می باشد .
بیمارستان کودکان بریتیش کلمبیا B.C Children Hospital برای آگاهی بخشیدن بیشتر در صفحه بیمارستان لینکی را تهیه کرده است .
مقامات گفته اند ۱۳۳ نفر در گروه سنی ۱۳ تا ۱۷ سال پس از واکسیناسیون دچار عارضه نامطلوب شده که اکثر آنها خفیف بوده اند، مانند تب، سردرد و یا جوش و تورم در محل تزریق.
برای واکسیناسیون کودکان خود شما حتما نیاز به گرفتن وقت قبلی دارید و همه کودکان یک خانواده می‌توانند در یک زمان واکسن دریافت کنند.
در هیچ مکانی در بریتیش کلمبیا ، برای اطفال ارائه کارت اثبات واکسیناسیون ضروری نمی باشد .

 

اطلاعات بيشتر در لينك مرجع زير:

B.C. kids aged 5 to 11 can now get vaccinated. Here’s what you need to know | Globalnews.ca

لینک کوتاه : https://news.radiotoranj.com/?p=5762
  • نویسنده : گلناز
  • منبع : Global News
  • 122 بازدید