پخش زنده رادیو ترنج کانادا

 
                     
0
تعلیق در محدودیت ها

انتاریو: توقف ،برداشتن ظرفیت محدودیت ها در هفته آینده

  • کد خبر : 5234
  • 10 نوامبر 2021 - 17:41
انتاریو: توقف ،برداشتن ظرفیت محدودیت ها در هفته آینده
در مصاحبه ی مطبوعاتی با شهردار ، او از برنامه تعویق استقبال کرد و بیان نمود:درحالی که تعداد بیماران در بیمارستان در منطقه ثابت است، تعداد مولد بیماری اکنون به بالای یک بازگشته است که نشانه است از بدتر شدن این بیماری همه گیر

انتاریو برنامه های خود را برای برداشتن محدودیت های ظرفیت در برخی از محیط های پرخطر هفته آینده متوقف می کند.

دولت انتاریو برنامه های خود را برای رفع محدودیت های ظرفیت در تعدادی ازمحیط ها و فعالیت های پرخطربا توجه به افزایش اخیر تعداد موارد COVID-19 متوقف کرد.

این محدودیت های ظرفیتی ، برای کلوپ‌های شبانه و سالن های عروسی، و همچنین کلوپ‌های استریپ و Spa قرار بود روز دوشنبه برداشته شوند، مشروط بر داشتن مدرک واکسیناسیون کامل .

اما در بیانیه ای که بعد از ظهر چهارشنبه انتشار یافت ، دولت انتاریو اعلام کرده است محدودیت ها فعلا “بدون احتیاط زیاد” به قوت خود باقی می مانند. این اعلامیه در یکروز بعد از اصرار وزیر بهداشت ،Christine Elliot برای برداشتن و لغو تمامی محدودیتها باقی مانده تا ماه مارچ، باوجود مشاهده افزایش آمار سرایت که تا به امروز هر ۱۵ روز دوبرابر میشود ،صادر شد و اعلام شد “با قدرت طبق برنامه قبلی ادامه میدهیم وبرنامه تغییر نمیکند “

در مصاحبه ی مطبوعاتی با شهردار ، او از برنامه تعویق استقبال کرد و بیان نمود:درحالی که تعداد بیماران در بیمارستان در منطقه ثابت است، تعداد مولد بیماری اکنون به بالای یک بازگشته است که نشانه است از بدتر شدن این بیماری همه گیر.

لینک کوتاه : https://news.radiotoranj.com/?p=5234
  • نویسنده : گلناز
  • منبع : cp24
  • 32 بازدید
       
Optimized with PageSpeed Ninja