پخش زنده رادیو ترنج کانادا

 
                     
0
گذرنامه جدید Pan-Canadian vaccine

از شنبه الزامات نوین واکسیناسیون مسافران اغاز میشود

 • کد خبر : 4738
 • 29 اکتبر 2021 - 12:29
از شنبه الزامات نوین واکسیناسیون مسافران اغاز میشود
تا پایان ماه نوامبر مسافران می‌توانند از کارت اثبات واکسیناسیون استانی خود استفاده کنند

این قوانین مربوط به گروه سنی ۱۲ سال ببالا میباشد.
از ۳۰ نوامبر تمامی مسافران خارجی / داخلی كانادا ، از سیستم گذرنامه فدرال استفاده خواهند كرد . کلیه مسافران ۱۲ سال ببالا که از طریق مسيرهاي هوایی / قطار و يا کشتی به داخل کانادا وارد میشوند باید از روز ۳۰ نوامبر مدرک تاييد انجام واکسیناسیون کامل را بهمراه داشته باشند .

افرادی که بتازگی واکسیناسیون را شروع کرده اند در یک دوره کوتاه موقتی می‌توانند با داشتن تست منفی کرونا ( تست مولکوی) در دست که ۷۲ ساعت قبل سفرشان انجام شده است ، از این قوانین درمدت كوتاهي معاف باشند ، موارد استثنایی مانند مشکلات پزشکی افراد نیز شامل این قوانین نمیباشد .

“از ۳۰ نوامبر ، مسافران ملزم هستند که از پاسپورت جدید Pan-Canadian vaccine استفاده کرده كه این پاسپورت در استان ها و مناطق صادر می شود.”

در سیستم جدید اثبات انجام واکسیناسیون، نام ، تاریخ تولد، واکسن‌های دریافتی وتاریخ زمان آن درج خواهد شد.ماموران مرزها قادر خواهند بود با اسکن کد QR کلیه اين اطلاعات را مشاهده و بررسي کنند .
تا پایان ماه نوامبر مسافران می‌توانند از کارت اثبات واکسیناسیون استانی خود استفاده کنند.

لینک کوتاه : https://news.radiotoranj.com/?p=4738
 • نویسنده : گلناز
 • منبع : city news
 • 97 بازدید
       

ثبت دیدگاه

 1. سلام دارم خدمت عزیزان رادیو ترنج ضمن تشکر از زحمات شما سوال دارم ، اینکه ایا بنده با ویزای ویزیت و گواهی واکسن دو دوز سینوفارم به عنوان همراه همسرم که دانشجو هستند اجازه ورود طی دو ماه آینده رو دارم

  • سلام . سپاس از پیام شما
   برای ورود به کانادا فقط واکسن های تایید شده توسط دولت کانادا مورد تایید است در غیر این صورت با هماهنگی وکیل مهاجرت خود و با رعایت ۱۴ روز قرطینه امکان ورود دارید البته حتما با مشاور و یا وکیل مهاجرتی خودتون هماهنگ باشید.
   سپاس

Optimized with PageSpeed Ninja